از ما بپرسید


  image

  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  در صورتی که سوالی در خصوص بازرگانی صدرا فکر شما را درگیر نموده است یا مسئله مبهمی برای شما ایجاد شده است می توانید با ما در این بخش همراه باشید تا قدم به قدم سوالات شما را پاسخ دهیم . اگر سوال شما در این قسمت نبود می توانید در باکس قرار داده شده با پشتیبان های ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از ما بپرسید.

  سوالات متداول

  بازرگانی صدرا فروش آنلاین هم دارد؟

  خیر، به دلیل حجم بالای درخواست های حضوری مشتریان بخش تامین نیاز مشتریان مجازی به صورت خرید آنلاین فعلا امکان پذیر نمی باشد اما می توانید از راه های ارتباطی در قسمت تماس با ما و پشتیبانی آنلاین درخواست و محصولات خود را سفارش دهید . همه فرآیند فروش محصولات سریع تر از فروش آنلاین میباشد.

  چطور می توان به بازرگانی صدرا اعتماد کرد؟

  بازرگانی صدرا با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه لوله و اتصالات در بازار آهن شاد آباد همواره مورد اعتماد مشتریان حضوری قرار گرفته است، شما مشتریان عزیز می توانید با استعلام و پیگیری از گواهی نامه های قرار داده شده، از نمایندگی ها اطمینان لازم را حاصل فرمائید. همچنین می توانید محصولات خود را به صورت حضوری در محل سفارش دهید.

  قیمت بازرگانی صدرا چه تفاوتی با فروشگاه های دیگر دارد؟

  با مراجعه به صفحه نمایندگی های بازرگانی صدرا می توانید تمامی محصولات را به صورت مستقیم و با نرخ مصوب شده کارخانه برند استعلام گرفته شود ، با این حال بازرگانی صدرا با اعمال تخفیف های ویژه سعی نموده با سود کمتر رضایت بیشتر را کسب نماید.

  فرآیند سفارش محصول به چه صورت می باشد؟

  برای سفارش محصول کافی است شماره تلفن خود را در گفتگوی آنلاین و یا از طریق شبکه های اجتماعی یا در صفحه ارتباط با شرکت ارسال نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و پیش فاکتور مورد نیاز شما را صادر می نمایند.

  ‫0/5 (0 امتیاز )