درباره بازرگانی صدرا

کمپانی
_

ما که هستیم ؟

برترین بودن اتفاقی نیست

ما برآنیم که بهترین و شایسته ترین خدمات را پس از طی 25 سال تجربه در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان به مشتریان عزیز ارائه دهیم .

بازرگانی صدرا با دارا بودن نمایندگی برند های داخلی و خارجی به صورت تخصصی در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان اعم از آب و فاضلاب ، موتورخانه ، گاز و آتشنشانی ، آبیاری و …. در حال فعالیت می باشد.

رسالت بازرگانی صدرا

*مشاوره با کارشناسان مجرب و با تجربه جهت خریدی مطمئن و اقتصادی

*تامین کالای مورد نیاز مشتریان در کمترین زمان و بهترین قیمت

*پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش جهت اطمینان خاطر مشتری

اهداف بازرگانی صدرا

*ایجاد شعبات بازرگانی صدرا در دیگر استان های کشور

*گسترش کسب و کار مجازی و انتقال اطلاعات به محیط وب

*توسعه سیستم مدیریت مشتریان بازرگانی صدرا 

  • اخذ نمایندگی ناردین پلیمر
  • اخذ نمایندگی ماهان پلاست
  • اخذ نمایندگی تهران
  • اخذ نمایندگی تهران
  • اخذ نمایندگی تهران
مهندسین
_

تیم ما

متخصصین ما در کنار شما

جهت بهبود ارتباط  و تقویت تعاملات بازرگانی صدرا با مشتریان ، همواره سعی نموده ایم تا بهترین تیم مشاوره و آماده سازی را آموزش دهیم تا نیاز مشتریان همواره در کمترین زمان تامین گردد .

تیم بازرگانی صدرا متشکل از متخصصین صنعت لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی و آبیاری – مشاورین حوزه مکانیک ساختمان و معماری سیستم آبرسانی – متخصصین فروش – حسابدار – مدیر تبلیغات و رسانه – مهندس IT و مسئول تدارکات می باشد .

شخصی در حال خندیدن و تعجب
چرا ما ؟
_

چرا انتخاب ما ؟

انتخاب اول و آخر ، بازگانی صدرا

بازرگانی صدرا با تجربه و حضور 25 ساله در بازار لوله و اتصالات و پیشرو در صنعت ساختمان رزومه ای قدرتمند ایجاد نموده است و خدمات ارائه شده این مجموعه برای تمام مشتریان واضح و شفاف شده است که نشان از تعهد پذیری و مسئولیت سازی می باشد. ما سعی داریم در تمامی مراحل فروش محصولات تمامی امکانات و خدمات را به مشتریان ارائه کنیم تا به اولین و آخرین انتخاب آنها بدل شویم . 

سنجش یک مجموعه را بر اساس المان های ظاهری و باطنی آن می سنجند که بازرگانی صدرا با دیدگاهی ویژه و توسعه محور با رسالت و اهدافی مشخص در این مسیر قدم نهاده و همواره فلسفه وجودی خود را طی سالیان متمادی نگاه داشته و حفظ خواهد نمود.

95%

تنوع و کیفیت محصول

90%

تامین به موقع

100%

رفتار با مشتری

89%

تضمین بهترین قیمت

‫5/5 (1 امتیاز )