نمایندگی لوله و اتصالات بازرگانی صدرا

توضیحات

استعلام قیمت محصولات در واتس آپ

بازرگانی صدرا طی 10 سال اخیر توانسته است نمایندگی بزرگترین و برترین شرکت های فعال در زمینه لوله و اتصالات آب و فاضلاب ، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در تهران اخذ نماید. تمامی لیست قیمت ها و محصولات این شرکت ها با کمترین قیمت و اصالت کالا دریافت و به مشتریان تحویل داده می شود بنابراین دغدغه ای بابت پرداخت هزینه های اضافی و عدم دریافت کالای غیر اصل از طریق بازرگانی صدرا حذف گردیده و مورد رضایت مصرف کنندگان قرار گرفته است. لازم به ذکر است بازرگانی صدرا گواهی ها و مدارک لازم از شرکت های تولید کننده دریافت نموده است که می توانید به مراجعه به صفحه اصلی وب سایت جهت اطمینان خاطر ، مشاهده و بررسی نمایید.

مزیت نمایندگی های بازرگانی صدرا

نماینده مرجع و اصلی

کاپ طلایی نشان از اصالت کالا های بازرگانی صدرا

نمایندگی صدرا هر ساله به عنوان یکی از نمایندگی های برتر در زمینه  تامین و پخش لوله و اتصالات در تهران از طریق شرکت های تولید کننده انتخاب می گردد به همین منظور ما یکی از بزرگترین و بروز ترین نمایندگی های فعالیت کننده در تهران می باشیم که توانمندی خود را در تامین پروژه های ساختمانی نشان داده ایم و با دارا بودن تنوع عظیمی از محصولات نیاز مشتریان را همواره برطرف نموده ایم.

تضمین قیمت و کیفیت

بلندگو نشان از تاکید بر قیمت مناسب

تیم کاری بازرگانی صدرا به صورت روزانه و در اولین ساعات کاری استعلام قیمت محصولات را از شرکت های تولید کننده دریافت می نمایند و از طریق ربات ، شبکه های اجتماعی و وب سایت حال حاضر اطلاع رسانی را انجام می دهند . مشتریان می توانند برای اطمینان از اصالت کالای خریداری شده ، بسته بندی و آرم کالای دریافتی مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز به صورت حضوری خریداری و تضمین کیفیت را دریافت نمایند.

تامین کننده عمده

موشک در حال پرواز نشان از تامین سریع محصولات

مهندسان و پیمانکاران عمدتا به علت نبود حجم بالای محصولات و عدم تامین کالای مورد نیاز پروژه ها، به صورت مستقیم از کارخانه ها که در استان های خارج از تهران واقع شده اند خرید می نمایند. بازرگانی صدرا به عنوان نمایندگی اصلی از مشکل را حل نموده و توانایی تامین و آماده سازی کالای هر پروژه ای را دارا می باشد و در صورت خرید عمده تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان آماده سازی در نظر گرفته است .

نمایندگی های ما

‫5/5 (13 امتیاز )