بست تکی لوله آذین

بست لوله آذین 

شرکت تولید کننده : شرکت آذین لوله سپاهان _ گروه صنایع گیتی پسند

دسته بندی : لوله و اتصالات آذین

وضعیت : موجود در انبار _ سفارش حضوری و تلفنی

5/5

کاربرد : همان طور که میدانید بست ها در صنعت ها به اشکال مختلف وجود دارند و همه روزه از آنها برای مصارف مختلف استفاده مینماییم. درسیستم مکانیک ساختمان و لوله کشی بست لوله جهت ثابت نگه داشتن لوله استفاده میشود.

شیوه استفاده : شیوه استفاده از بست بسیار آسان است. بست لوله آذین را باید به وسیله پیج و رولپلاک به دیوار متصل نمود و نکته مهم این است که فاصله بین بست ها به صورت استاندارد باید رعایت شود تا به اصطلاح دچار افتادگی لوله نشود.

توضیحات : بست لوله ها معمولا به وسیله فشار دست در محل مورد نظر قرار میگیرند و دو مزیت زیبا نشان دادن مسیر لوله کشی لوله تک لایه و ثابت نگه داشتن آنها را همزمان ایفا مینماید.

پیمانکاران و تاسیساتی ها برای نظم بیشتر و عدم تداخل لوله ها از بست به کرات استفاده مینمایند، لازم بذکر است بست لوله فقط و فقط در لوله کشی روکار کاربرد دارد و زمانی که در زیر خاک یا توکار باشد نیازی به استفاده از آنها نخواهد بود.

استاندارد استفاده از بست در هر یک متر 3 الی 4 بست میباشد اما عدد مشخص و دقیقی وجود ندارد زیرا بر اساس نیاز پروژه این عدد متغییر میباشد.

ارزانترین قیمت بین محصولات آذین را بست ها دارند زیرا میزان پلاستیک به کار رفته شده در آن نسبت به سه راهی تبدیل آذین و مهره ماسوره تلفیقی بوشن فلزی آذین و … کمتر است بنابراین قیمت چندان بالایی ندارد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!