شابلون آذین

شابلون آذین 

شرکت تولید کننده : شرکت آذین لوله سپاهان _ گروه صنایع گیتی پسند

دسته بندی : لوله و اتصالات آذین

وضعیت : موجود در انبار _ سفارش حضوری و تلفنی

5/5

کاربرد : این محصول برای ثابت نگه داشتن زانو بوشن یکسر فلزی دیواری آذین کنار یکدیگر استفاده میشود تا فاصله استاندارد برای نصب شیرآلات بهداشتی رعایت شود.

شیوه استفاده : این محصول نیاز به هیچ دستگاه و وسیله اضافه جهت استفاده نیاز ندارد و صرفا با دست به سادگی نصب میگردد. البته با نگه داشتن شابلون میبایست از درپوش آذین استفاده شود تا ثابت در جای  مورد نیاز فیکس شود.

توضیحات : همانطور که میدانید عملیات لوله کشی لوله تک لایه هر پروژه ای قبل از انجام فرآیند های ساختمانی نظیر گچ کاری ، کاشی کاری و برق کشی و … است بنابراین ممکن است در طی انجام این مراحل محل قرار گیری لوله ها تغییر پیدا کند. دقیقا شابلون های وظیفه ثابت نگه داشتن لوله ها را به عهده دارد.

تمامی شیرآلات ساختمانی یک سایز استاندارد دارند که بر اساس آن لوله گذاری انجام میشود بنابراین شابلون ها به کمک درپوش ها بر روی نقاط رزوه ای اتصالات نصب میشوند. شابلون ها در لوله کشی های پنج لایه و نیوپایپ نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

البته شابلون ها خود چند دسته هستند برای مثال شابلون شیرآلات ظرفشویی ، دستشویی ، روشویی و حمام با شابلون شوفاژ ها از نظر اندازه و جنس با هم تفاوت دارند .

قیمت شابلون ها معمولا به دلیل استفاده نشدن مواد برنجی و فلزی قیمت چندان بالایی نسبت به دیگر محصولات نظیر سراهی آذین و گپ آذین  و … ندارد که میتوانید از نمایندگی لوله آذین بازرگانی صدرا آن را با قیمت ویژه و تخفیف خریداری نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!